Dystrybutor artykułów BHP

Jaskon – dystrybutor artykułów BHP

Firma Jaskon powstała w 1991 roku, aby służyć Państwu swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie doboru i zaopatrzenia w artykuły BHP. By sprostać szybko rosnącym wymaganiom naszych klientów podjęliśmy współpracę z wieloma producentami i importerami odzieży i obuwia roboczego, oraz środków ochrony osobistej.

Wszystkie oferowane przez nas artykuły spełniają normy i wymogi Unii Europejskiej. Prawie trzydziestoletnie doświadczenie w sprzedaży i dystrybucji oraz znajomości rynku BHP pozwoliło nam znaleźć kompromis pomiędzy jakością, a oferowaną ceną. Zapewniamy Państwu miłą i wyspecjalizowaną obsługę, terminowość i rzetelność w działaniach oraz 100% zadowolenia z jakości naszych produktów.

Ardon – główny partner

To firma z Republiki Czeskiej, która jest naszym dostawcą nowoczesnych, dobrze wykonanych, a jednocześnie atrakcyjnych cenowo artykułów BHP w szerokim asortymencie. Produkty tej marki są skutecznym sposobem na zapewnienie ochrony pracowników w miejscu pracy, zmniejszenie ryzyka kontuzji, będąc jednocześnie wygodne i funkcjonalne

Wyroby Ardon wytwarzane są tylko z komponentów wysokiej jakości i w najnowocześniejszej technologii. Materiały stosowane w produkcji odzieży i obuwia to Softshell, Sympatex, włókniny Cambrelle, COOLMAX, a także bawełna, poliester, nylon, PCV. Rekomendujemy ten wybór, aby móc cieszyć się profesjonalnym wyglądem i komfortem w pracy!

Zapraszamy do sklepu

Dystrybutor artykułów BHP

ul. Gajowa 3A
62-510 Konin

tel. 063 246 70 13

biuro@jaskon.pl

Piotr Zembrzycki
dział handlowy

tel. 663 737 653
p.zembrzycki@jaskon.pl

Piotr Waszak
dział handlowy

tel. 694 416 298
p.waszak@jaskon.pl

Jacek Sieczkowski
dział handlowy

tel. 664 130 550
j.sieczkowski@jaskon.pl

Krzysztof Stępiński
dział handlowy

tel. 500 317 202
k.stepinski@jaskon.pl

Marcin Skonieczny
dział handlowy

tel. 663 737 652
m.skonieczny@jaskon.pl

Radosław Bryl
dział handlowy

tel. 660 629 412
mailto:r.bryl@jaskon.pl

Wioletta Michalik
biuro obsługi klienta

tel. 63 246 70 13
w.michalik@jaskon.pl

Aleksandra Jasińska
biuro obsługi klienta

tel. 63 246 70 13
a.jasinska@jaskon.pl

Agnieszka Skonieczna
biuro obsługi klienta

tel. 63 246 70 13
a.skonieczna@jaskon.pl

Marzena Koprowska
dział reklamacji

tel. 63 246 70 13
m.koprowska@jaskon.pl